CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

COVİD-19 Koronavirüs Tedbirleri

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Covid-19 Koronavirüs tedbirleri kapsamında Tüm Spor Federasyonlarına gönderilen talimat ile 16 Mart 2020 tarihinden itibaren Federasyonların Kulüplerarası Lig Müsabakaları hariç, yurt içi tüm sportif faaliyetler ikinci bir açıklamaya kadar durdurulmuştur.

Haber tarihi: 13 Mart 2020 Cuma
Bu Haberi Paylaşın


GENÇLİK ve SPOR BAKANLIĞINDA TÜM SPOR FEDERASYONLARINA COVİD-19 TALİMATI:

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Covid-19 Koronavirüs tedbirleri kapsamında Tüm Spor Federasyonlarına gönderilen talimat ile Federasyonların Kulüplerarası Lig Müsabakaları hariç, yurt içi tüm sportif faaliyetler Nisan ayı sonuna kadar durdurulmuştur.
Bu talimata göre ,

* Nisan ayında yapılması düşünülen Türkiye 3 Bant Bilardo Şampiyonası 1. Etap,
* 13-19 Nisan Türkiye Snooker Şampiyonası 1. Etap,
* Okullararası İl ve Türkiye Şampiyonaları
İPTAL EDİLMİŞTİR.

Bakanlığımızdan gelen talimat doğrultusunda, 19-22 Mart 2020 tarihinde düzenlenecek olan Kulüplerarası 1.Lig Play Off Müsabakaları belirtilen tarihlerde yapılacaktır.

Sağlığı herşeyin üstünde tutan anlayışımız ile Federasyonca, Kulüplerarası 1.Lig Müsabakaları için; doktor, techizatlar, temizlik malzemeleri ve dezenfeksiyon hususunda tüm önlemlerimiz alınmakla beraber, saha içinde de sporcu, hakem ve görevlilerin uygulamaları gereken tedbirler için talimatımız hazırlanmıştır.


TÜRKİYE BİLARDO FEDERASYONU