CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

2022 YILI 1. LİGE TERFİ MÜSABAKALARI

2022 Yılı Kulüpler Arası 1. Lige Yükselme Müsabakaları 24-28 Aralık 2022 Tarihleri arasında Gölbaşı Ankara’da yapılacaktır.

Haber tarihi: 08 Aralık 2022 Perşembe
Bu Haberi Paylaşın

       2022 Yılı Kulüpler Arası 1. Lige Yükselme Müsabakaları 24-28 Aralık 2022 Tarihleri arasında Gölbaşı Ankara’da yapılacaktır. Katılım sayısı öngörülenden fazla olduğu takdirde bitiş günü ileriye kayabilecektir.
         
       Son Başvuru Tarihi 19 Aralık 2022 saat 17:00 olup bu tarihe kadar ilgili evrakların tamamının federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Posta vs. nedeni ile olan gecikmelerden Federasyonumuz sorumlu değildir.

       2021 Yılı 1. lig müsabakalarında küme düşen kulüpler başvuru yaptığı takdirde Kulüpler sıralamasının 1 ve 2. sıralarına derecelerine göre yerleşecek, 2021 yılında 1. Lige Terfi müsabakalarında mücadele etmiş ve 1. Lige terfi edememiş kulüpler derecelerine göre 3. sıradan başlayarak listeye yerleştirileceklerdir. Bu Kulüplerin dışında başvuru yapan Kulüpler olur ise kura çekilerek ilgili listenin altına yerleşecekler ve turnuva başlangıç sıralaması bu şekilde oluşacaktır.

          Başvurular için katılım bedeli 800 TL olup Federasyonumuzun aşağıdaki banka hesabına yatırılacak ve aşağıda yazılı evraklar teslim edilecektir.
 
       Türkiye Bilardo Federasyonu Banka Bilgileri: TEB Şaşmaz Şubesi TR44 0003 2000 0000 0067 1954 91
 
       Katılım ücretini yatıran kulüplerimizin [email protected] adresine mail atması ve telefon ile TBF’ na bilgi vermeleri gerekmektedir. 

       ÖNEMLİ NOT: Mail atılması ve/veya telefonla bilgi verilmesi yeterli olmayacak, ilgili belgelerin 19.12.2022  Pazartesi günü Saat 17:00' a kadar Federasyona ulaşmış olması zorunludur.   
 
       TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR
       Tüm belgeler son başvuru tarihinden önce posta ile ya da elden Federasyona teslim edilecek, başvuru sonrasında ya da Turnuva salonunda evrak teslim alınmayacaktır.
       Posta ile gönderilen evraklarda gecikme olmasından Federasyonumuz sorumlu değildir. Evrakların son başvuru süresinden önce Federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Postaya verilmiş olması yeterli değildir.
           1. Türkiye Bilardo Federasyonu Kulüpler Arası Lig Müsabakaları Başvuru Formu (Mühürlü ve İmzalı) İndirmek için Tıklayınız
           2. İl Müdürlüklerinden alınmış “Kulüp Bilgi Formu” fotokopisi,
           3. Kulüp Antrenörünün “Antrenörlük Belgesi” Fotokopisi, (En az 2. Kademe)
           4. Kulüp ve Kulüp  Antrenörünü ile yapılmış olan sözleşme, (Sözleşme örneği için Tıklayınız.)
           5. “Katılım Başvuru Ücreti” banka dekontu fotokopisi (Havale/EFT açıklamasında mutlaka Kulüp ve Şehir ismi belirtilmelidir) bulunmalıdır.

        2022 yılı 1. Ligde müsabakaya çıkmış olan sporcular 2022 yılı yükselme liginde başka bir takım adına yarışamazlar.
 
        Tüm Kulüpler sporcu sıralamasını belirlemekte serbest olup başvuru evrakları arasında bulunan Kulüp bilgi formunda sporcu sıralaması oynayacak sporcu sıralamasına göre yazılacaktır.

        Kulübe yeni katılacak sporcu olacak ise lisans işlemleri başvuru belgeleri ile birlikte teslim edilecek, başvuru sonrasında transfer edilen sporcular 2022 yılı kulüpler arası 3 Bant 1. Lige yükselme müsabakalarına katılamayacaklardır.
 
        Yükselme ligine katılacak kulüpler kulübün lige katılımı için gerekli belgeleri son katılım tarihinden önce federasyona iletecek, [email protected] adresine mail göndererek dilekçe ile başvuru yapılacak ve telefonla TBF’ na bilgi vereceklerdir.
 
        Diğer detaylar için lütfen Müsabaka Talimatını inceleyiniz.
 
        Kura çekimi 20.12.2022 tarihi, Saat:17:00' da Türkiye Bilardo Federasyonu bürosunda yapılacaktır. 

        Turnuva sistemi kulüp başvuruları tamamlandıktan sonra belirlenecek ve yayınlanacaktır.

Takımların sporcu listesi  (Boyut: 0.23 MB)
1.Tur Maç Programı  (Boyut: 0.39 MB)
1.Tur Gruplar  (Boyut: 0.39 MB)
Müsabaka Talimatı  (Boyut: 0.39 MB)