CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

2019 YILI 1. LİGE YÜKSELME MÜSABAKALARI

.

Haber tarihi: 15 Kasım 2019 Cuma
Bu Haberi Paylaşın

       2019 Yılı Kulüpler Arası 1. Lige Yükselme Müsabakaları 22-25 Aralık 2019 Tarihleri arasında İzmir Atatürk Stadı Bilardo Tesisinde yapılacaktır.

       Son Başvuru Tarihi 12 Aralık 2019 saat 18:00 olup Bu tarihe kadar ilgili evrakların tamamının federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Posta vs. nedeni ile olan gecikmelerden Federasyonumuz sorumlu değildir.      

       2018 Yılı 1. lig müsabakalarında küme düşen kulüpler başvuru yaptığı takdirde Kulüpler sıralamasının 1 ve 2. sıralarına derecelerine göre yerleşecek, 2018 yılında 1. Lige Terfi müsabakalarında mücadele etmiş ve 1. Lige terfi edememiş kulüpler derecelerine göre 3. sıradan başlayarak listeye yerleştirileceklerdir. Bu Kulüplerin dışında başvuru yapan Kulüpler olur ise kura çekilerek ilgili listenin altına yerleşecekler ve turnuva başlangıç sıralaması bu şekilde oluşacaktır.

        Başvurular için katılım bedeli 300 TL olup Federasyonumuzun aşağıdaki banka hesabına yatırılacak ve aşağıda yazılı evraklar teslim edilecektir.

             Türkiye Bilardo Federasyonu Banka Bilgileri:
             TEB Şaşmaz Şubesi TR44 0003 2000 0000 0067 1954 91


      Katılım ücretini yatıran kulüplerimizin [email protected]  adresine mail atması ve telefon ile TBF’na bilgi vermeleri gerekmektedir.

           TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR

            Tüm belgeler son başvuru tarihinden önce posta ile ya da elden Federasyona teslim edilecek, başvuru sonrasında yada Turnuva salonunda evrak teslim alınmayacaktır.

           Posta ile gönderilen evraklarda gecikme olmasından Federasyonumuz sorumlu değildir. Evrakların son başvuru süresinden önce Federasyona ulaşmış olması gerekmektedir. Postaya verilmiş olması yeterli değildir.
             1. Türkiye Bilardo Federasyonu Kulüpler Arası Lig Müsabakaları Başvuru Formu (Mühürlü ve İmzalı) İndirmek için Tıklayınız
             2. İl Müdürlüklerinden alınmış “Kulüp Bilgil Formu” fotokopisi,
             3. Kulüp Antrenörünün “Antrenörlük Belgesi” Fotokopisi,
             4. “Katılım Başvuru Ücreti” banka dekontu fotokopisi.

       2019 yılı 1. Ligde müsabakaya çıkmış olan sporcular 2019 yılı yükselme liginde başka bir takım adına yarışamazlar.

       Tüm Kulüpler sporcu sıralamasını belirlemekte serbest olup başvuru evrakları arasında bulunan Kulüp bilgi formunda sporcu sıralaması oynayacak sporcu sıralamasına göre yazılacaktır.

       Kulübe yeni katılacak sporcu olacak ise lisans işlemleri başvuru belgeleri ile birlikte teslim edilecek, başvuru sonrasında transfer edilen sporcular 2019 yılı kulüpler arası 3 Bant 1. Lige yükselme müsabakalarına katılamayacaklardır.

       Yükselme ligine katılacak kulüpler kulübün lige katılımı içingerekli belgeleri son katılım tarihinden önce federasyona iletecek ve  [email protected] adresine mail göndererek dilekçe ile başvuru yapılacak ve telefonla TBF’na bilgi vereceklerdir.

       Diğer detaylar için lütfen Müsabaka Talimatını inceleyiniz 

       Kura çekimi 13.12.2019 tarihi, Saat:16:00' da Türkiye Bilardo Federasyonu bürosunda yapılacaktır. 

      Turnuva sistemi kulüp başvuruları tamamlandıktan sonra belirlenecek ve yayınlanacaktır.

       Konaklama seçenekleri ile ilgili çalışmalar devam etmekte olup netleşince paylaşılacaktır.      
 

Maç Sonuçları  (Boyut: 0.48 MB)
Yükselme Ligi Oyuncu Listeleri  (Boyut: 0.20 MB)
1. TUR MAÇ PROGRAMI  (Boyut: 0.06 MB)
GRUPLAR  (Boyut: 0.04 MB)
FİNAL GRUBU MAÇ PROGRAMI  (Boyut: 0.05 MB)
MÜSABAKA TALİMATI (Güncelleme: 24,12,2019 20:10)  (Boyut: 0.17 MB)