CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

2017 Kulüpler Arası 3 Bant 1. Lig Müsabakaları

2017 Kulüpler Arası 3 Bant 1. Lig Müsabakaları

Haber tarihi: 21 Ocak 2017 Cumartesi
Bu Haberi Paylaşın

          2017 Kulüpler Arası 3 Bant 1. Lig Müsabakaları 13-16 Şubat 2017 Tarihlerinde  Merinos Parkı Atatürk Kongre ve Kültür Merkezi, Osmangazi / Bursa'da yapılacaktır.

          Son Başvuru Tarihi:13 Ocak 2017 Saat:17:00 olup belirtilen süre içinde başvurusunu tamamlamayan kulüpler hiçbir şekilde turnuvaya katılamayacaklardır. Başvuru sayısı eksik kalır ise 16 Ocak itibari ile yükselme ligi sıralamasına göre ilgili kulüpler 1. lig mücadelelerine davet edileceklerdir.

             Başvurular için katılım bedeli 250 TL olup Federasyonumuzun aşağıdaki banka hesabına yatırılacak ve aşağıda yazılı evraklar teslim edilecektir.
             Türkiye Bilardo Federasyonu Banka Bilgileri:
             Türkiye İş Bankası TL hesabı IBAN  TR26 0006 4000 0014 2006 2282 78  
Katılım ücretini yatıran kulüplerimizin [email protected]  adresine mail atması ve telefon ile TBF’na bilgi vermeleri gerekmektedir.

          ÖNEMLİ HATIRLATMALAR
          Her spor kulübü müsabakalara yalnızca 1(bir) takım ile katılabilecektir.
          2017 Yılı Birinci ligde oynayacak herhangi bir kulübün sporcusu aynı ligde oynayacak başka bir kulübün antrenörü olarak görev yapamaz. Kulüp antrenörü sporcu lisansına sahip olduğu takdirde kendi kulübünde sporcu olarak oynayabilir.
          Bir antrenör müsabakalara katılacak olan kulüplerden sadece 1(bir) tanesi için antrenörlük yapabilecektir. Birden fazla kulübün aynı antrenörlük belgesi kullanmış olduğu tespit edilirse ilgili kulüpler müsabakalara katılamayacak, hükmen mağlup sayılacak ve katılım ücreti ödemiş olsalar dahi iade edilmeyecektir.

            TESLİM EDİLECEK EVRAKLAR
            Tüm evraklar son başvuru tarihinden önce elden veya posta ile Türkiye Bilardo Federasyonu'na iletilecektir. Posta ile gönderilecek evraklarda oluşabilecek gecikme veya eksiklikleden Türkiye Bilardo Federasyonu sorumlu değildir. Başvurularda aşağıdaki belgeler istenecektir.
            
          *****   Kulüp Bilgi Formu (Mühürlü ve İmzalı) ve Sporcu listesi, (https://www.bilardo.gov.tr/dokumanlar)
          *****   İl Müdürlüklerinden alınmış “Kulüp Tescil Belgesi” aslı veya fotokopisi ile birlikte kulüp yetkilisinin bilardo branşının devam ettiğini taahhüt eden dilekçesi. 
          *****   Kulüp Antrenörünün “Antrenörlük Belgesi” aslı veya  fotokopisi ile birlikte kulüp antrenörünün ilgili kulüp ile sözleşmesinin devam ettiğini taahhüt eden dilekçesi.
          *****   Katılım Başvuru Ücreti” banka dekontu  aslı veya fotokopisi.

             13 Şubat 2017 Saat:10:00'da açılış seremonisi yapılacak olup tüm kulüplerin sporcu listelerinde yer alan en az 3 sporcu ile katılmaları zorunludur.

              SEREMONİYE KATILMAYAN KULÜPLER TURNUVAYA ALINMAYACAK VE KÜME DÜŞECEKLERDİR


              Konaklama detayları belli olduğunda buradan açıklanacaktır.  

              Turnuva detayları için lütfen Turnuva talimatını okuyunuz.
 

2017 Kulüpler Arası 3 Bant 1. Lig Müsabaka Talimatı (Güncelleme:20.01.2017 Saat:21.10)  (Boyut: 0.24 MB)
2017 Kulüpler Arası 3 Bant 1. Lig Gruplar ve Maç Programı  (Boyut: 0.11 MB)