CANLI YAYINVİDEOLARFOTOĞRAFLAR

ERZURUM BÖLGESEL ÜÇ BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI

31 TEMMUZ 01-02 AĞUSTOS 2015 TARİHLERİNDE ERZURUM' DA ÖZEL TÜRKİYE 3 BANT BİLARDO ŞAMPİYONASI DÜZENLENECEKTİR.

Faaliyet tarihi: 31 Temmuz 2015 Cuma
Bu Sayfayı Paylaşın

GÜNCEL KATILIM LİSTESİ 04/06/2015

1- TAYFUN TAŞDEMİR - İSTANBUL
2- ADNAN YÜKSEL - İSTANBUL
3- YILMAZ ÖZCAN - TOKAT
4- M.NACİ ÇOKLU - İSTANBUL
5- CAN ÇAPAK - İSTANBUL
6- GÖKHAN SALMAN - İSTANBUL
7- MEHMET GÖREN - İSTANBUL
8- MÜLAZİM GÜNER - İSTANBUL
9- HÜSEYİN GÜVEN - İSTANBUL (DADAŞ)
10- ŞENOL YÜCEL - İSTANBUL (DADAŞ)
11- KENAN DURGUN - İSTANBUL
12- ORHAN SATIR - İSTANBUL
13- MEHMET ALİ COŞKUN - İSTANBUL
14- İLBAY DAĞDELEN - İSTANBUL
15- TAŞKIN ER - İSTANBUL
16- EMRE YÖRENTİ - İSTANBUL
17- YAVUZ GÜNGÖRDÜ - BURSA
18- FATİH KORKMAZ - BURSA (DADAŞ)
19- ŞEMSETTİN AZİMLİ - GÖLCÜK
20- ERKAN AKTI - MALATYA
21- CELAL ATABEY - MALATYA
22- METİN DEMİRGÜL - TOKAT
23- MESUT EKİNCİ - TOKAT
24- HASAN ÖZSOY - TOKAT
25- EMRE DURSUN - TOKAT
26- MUSTAFA SARAÇ - TOKAT
27- REMZİ YURT - ORDU
28- VOLKAN ÇİMENTEPE - ORDU
29- BORA ÖNEL - ORDU
30- İHSAN DELİBAŞ - DİYARBAKIR
31- YUSUF ÖZESMER - DİYARBAKIR
32- MEHMET IŞIK - SİVAS
33- BURHAN YEĞİT - ADANA
34- AHMET KARA - KAYSERİ
35- RIDVAN MUTLU - ERZİNCAN
36- FATİH UÇAR - ERZİNCAN
37- MÜCAHİT DURAN - ERZİNCAN
38- FATİH MUMCU - ERZİNCAN
39- HAKAN ORMAN - ERZİNCAN
40- K.RAMAZAN TÜYSÜZ - BAYBURT
41- HAYRİ TOMAK - GİRESUN
42- B.ÖNDER ÖZÇELİK - ADIYAMAN
43- ŞEFİK İNCE - RİZE
44- GÖKMEN ALKAYA - KARS
45- YENER GÜLER - KARS
46- GÖKHAN HAMDEMİR - KARS
47- BAYRAM IRMAK - KARS
48- ADEM KAZAKLI - KARS
49- NİHAT ALSANÇ - KARS
50- MURAT İŞBARALI - KARS
51- YAKUP ÖZYILMAZ - KARS
52- BÜLENT GÜRER - GAZİANTEP
53- SABIR ÇELİK - AĞRI
54- İBRAHİM GÜZELUÇAR - TATVAN

ERZURUM İLİ KATILIM LİSTESİ

1- CEZMİ KARAKAYA
2- HİKMET BALLİ
3- RECEP ÖZDEMİR
4- M. RAŞİT UZUN
5- AHMET TUNÇ
6- ÜMİT KOTANOĞLU
7- CEVDET COŞKUN
8- SELAMİ ÖZDEMİR
9- AYHAN YURDİGÜL
10- EMBİYE TOPRAK
11- YAKUP ÇETİN
12- YASİN ARAS
13- NİYAZİ AKSU
14- KÜRŞAD KOTAN
15- ABDULLAH AĞDAŞ
16- MURAT TOPCU
17- EROL AKYÜZ
18- FERİT ÖZDEMİR
19- MEHMET EKMEKÇİ
20- ESER KAĞIZMANLI
21- TANER DEMİR
22- MAHMUT DEMİRYUMRUK
23- İBRAHİM YÜKSEL
24- KADİR COŞKUN

KATILIM 96 SPORCU İLE (ERZURUM İLİ KONTENJANI DAHİL)SINIRLANDIRILMIŞTIR. ŞUAN İTİBARİYLE GÜNCEL LİSTE BUDUR. TURNUVA 31 TEMMUZ 2015 TARİHİNDE CUMA GÜNÜ SAAT : 15:00 DE BAŞLAYACAKTIR. LİSTE DOLMASI HALİNDE YEDEK LİSTEYE DAHİL EDİLECEKTİR. TURNUVA LİSTESİNDE İSMİ GEÇEN FARKLI NEDENLERLE KATILAMAYAN VEYA LİSTEDE İSMİ BULUNMAYAN SPORCULARIN BİLGİ VERMESİNİ VE KONAKLAMA YAPACAK SPORCULARIN ERZURUM ÖĞRETMENEVİNDEN REZERVE YAPTIRMALARINI ÖNEMLE RİCA EDERİZ. SAYGILARIMLA,